Movies
Ratings
1765
The SubstanceRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 2.5
The Stepford WivesRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
TRON: AresRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
StreamingRated ★ 1.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0- Better Than Harley DavidsonRated ★ 3.0
Godzilla Minus OneRated ★ 2.0
A Man of ReasonRated ★ 0.5- Bogota: City of the LostRated ★ 1.5
- I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Amazon Bow MasterRated ★ 1.0
Project SilenceRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 2.5
Despicable Me 4Rated ★ 2.5