Series
Ratings
72
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
- ShōgunRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Vinland SagaRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0- Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Invincible Season 1Rated ★ 4.0
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.5- The OARated ★ 4.0
This Is UsRated ★ 4.5