Movies
Ratings
81
The Salt of the EarthRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.5- City in the WindRated ★ 3.0
- ShirkersRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0- 1922Rated ★ 2.5
The Children ActRated ★ 4.0
The House That Jack BuiltRated ★ 4.5- ZoeRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5- CourtesyRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
CapernaumRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0