Movies
Ratings
207
UpgradeRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5- ForgottenRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
BluebeardRated ★ 3.0
A DayRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5