Movies
Ratings
164
BoyhoodRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 2.5
The ShiningRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 2.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.0
Salut d’AmourRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Goodbye MomRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5- Another FamilyRated ★ 3.0