Movies
Ratings
1305
HoppersRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 3.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
100 MetersRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5- Good NewsRated ★ 3.5
- The World of LoveRated ★ 4.0
- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0- Kinda PregnantRated ★ 2.5