Movies
Ratings
278
AshfallRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 1.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 2.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
Men in Black InternationalRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Fabricated CityRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0