Titles you rated
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.5
Basic InstinctRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- MantisRated ★ 2.0
- Kill BoksoonRated ★ 2.5
Man on FireRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.5- No Other ChoiceRated ★ 3.5
- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
- Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0