Titles you rated
- MicrohabitatRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
ThelmaRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0- The Summer of SangaileRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 3.0- Liz in SeptemberRated ★ 2.5
NightcrawlerRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 2.5- I Can't Think StraightRated ★ 3.0
Saving FaceRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 4.0