Movies
Ratings
1581
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5- Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.5- HarbinRated ★ 3.0
- Love UntangledRated ★ 3.0
- MantisRated ★ 3.5
- The UglyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0