Movies
Ratings
364
A Cure for WellnessRated ★ 3.5- The Running ManRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Gangs of New YorkRated ★ 4.0- Train DreamsRated ★ 4.0
- The Ballad of a Small PlayerRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
Cape FearRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 3.5- The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 3.5