Titles you rated
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 2.0- Marrying the MafiaRated ★ 3.0
Nowhere to HideRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 2.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0- A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 2.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0