Movies
Ratings
630- INGtoogi: The Battle of Internet TrollsRated ★ 2.5
- Dancing CatRated ★ 3.0
Safety Not GuaranteedRated ★ 3.0
DriveRated ★ 4.0
El MariachiRated ★ 3.0
Only God ForgivesRated ★ 3.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 3.5
TrainspottingRated ★ 3.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 3.5
PsychoRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 3.5
City of GodRated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 3.5
PapillonRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
BURN·ERated ★ 3.5
The Act of KillingRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5