Titles you rated
The Black DahliaRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.5
City of GodRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
Saw VRated ★ 4.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 3.5
Saw IVRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 4.0
Black HouseRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 2.5
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 2.5- ScoutRated ★ 4.0
Cinderella ManRated ★ 4.0