Movies
Ratings
26
Hail, Caesar!Rated ★ 4.0- Beautiful DaysRated ★ 2.5
- Lost Girls and Love HotelsRated ★ 2.5
Kabukicho Love HotelRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
The KingRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
WantedRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.5