Movies
Ratings
1262
FrankensteinRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 2.5- Hi.5Rated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 3.0- MantisRated ★ 2.5
- No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Cars 3Rated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
PatersonRated ★ 4.5
Amazon Bow MasterRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Dancer in the DarkRated ★ 3.0
The Young Girls of RochefortRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 2.5- AfterRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0