Titles you rated
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
UpgradeRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0