Titles you rated
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5- LEGO Star Wars: Rebuild the GalaxyRated ★ 3.5
- Wonder ManRated ★ 4.0
- Peacemaker Season 2Rated ★ 4.5
- Creature CommandosRated ★ 4.0
- Kamen Rider Super-1Rated ★ 4.5
Star Wars: The Clone Wars Season 2Rated ★ 4.0- X-Men '97 Season 1Rated ★ 3.5
- Andor Season 2Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5- The PenguinRated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 4.5- Star Wars: Skeleton CrewRated ★ 3.5
- Agatha All AlongRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The 08th MS TeamRated ★ 3.5- The AcolyteRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 3.5
Macross PlusRated ★ 4.5
Mobile Suit Z GundamRated ★ 4.5
The OfferRated ★ 3.5