Titles you rated
- LavaRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
EvolutionRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
The HappeningRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
RedRated ★ 4.0
Hannibal RisingRated ★ 3.0