Movies
Ratings
120
DunkirkRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 5.0- Fresh GuacamoleRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.5
L: Change the WorldRated ★ 1.5
The MartianRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.5
ContactRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5