Movies
Ratings
1118
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
RoboCop 2Rated ★ 3.0
Crazy First LoveRated ★ 2.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.0- Steel RainRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.5