Movies
Ratings
2036
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Spirit of the BeehiveRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 2.0
Gladiator IIRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0- I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5
Fever PitchRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Mission to MarsRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 1.5
NapoleonRated ★ 3.0
Talk to MeRated ★ 3.0
HopelessRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0