Titles you rated
She's the ManRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 2.5
Coin Locker GirlRated ★ 1.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 3.0
Erin BrockovichRated ★ 2.5
Sister ActRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 2.5
A Lot Like LoveRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
HerRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 1.5
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0