Titles you rated
- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
- The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
- 3670Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
The Matrix ResurrectionsRated ★ 2.0
WickedRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5- Kill BoksoonRated ★ 2.5