Movies
Ratings
36
The Dark KnightRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
CloserRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
2012Rated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5