Titles you rated
Driving Miss DaisyRated ★ 3.0
Patisserie Coin De RueRated ★ 2.5
NopeRated ★ 2.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
No Hard FeelingsRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
AkiraRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 3.0
LivingRated ★ 2.5
Kramer vs. KramerRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Riverside MukolittaRated ★ 3.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 3.5