Titles you rated
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 3.0- Good NewsRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Curse of the Golden FlowerRated ★ 2.5
A Midwinter CamelliaRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.5
In the HeightsRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 4.0
Devilman Volume 3: Devilman ApocalypseRated ★ 3.0
Devilman - Volume 2: Demon BirdRated ★ 3.0
Devilman - Volume 1: The BirthRated ★ 3.0- The World of LoveRated ★ 3.0