Series
Ratings
42
Odd TaxiRated ★ 3.5- Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
- Mushoku Tensei II: Jobless Reincarnation Part 2Rated ★ 3.5
- SynanthropeRated ★ 3.0
- Noble Farmer Season 2Rated ★ 4.0
- Noble FarmerRated ★ 4.0
- Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 4.0
- Tora ni TsubasaRated ★ 4.5
- How to Become OrdinaryRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5- House of NinjasRated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
VivantRated ★ 4.0- One Piece Season 1Rated ★ 3.0
Konosuba: An Explosion on This Wonderful World!Rated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Passion for PunchlinesRated ★ 4.0
ElpisRated ★ 3.5- Once Upon a Small TownRated ★ 3.5
Kotaki Brothers and ShikuhakkuRated ★ 4.0