Movies
Ratings
946- The People UpstairsRated ★ 2.5
Send HelpRated ★ 3.5
The Running ManRated ★ 0.5- War MachineRated ★ 3.5
MercyRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 1.0- People We Meet on VacationRated ★ 3.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 5.0
St. VincentRated ★ 4.5
It’s Okay!Rated ★ 3.5
GiftedRated ★ 4.0
The Art of Racing in the RainRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- MaterialistsRated ★ 3.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.0- Beverly Hills Cop: Axel FRated ★ 3.0
- HustleRated ★ 4.0
- Good NewsRated ★ 3.5

Because I Hate KoreaRated ★ 1.5