Movies
Ratings
658
SicarioRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 2.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
A Beautiful Day in the NeighborhoodRated ★ 4.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 0.5
The PostRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5