Movies
Ratings
150
JokerRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Big DaddyRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0