Series
Ratings
29
Serial Experiments LainRated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 5.0
Macross 7Rated ★ 3.5
Macross DeltaRated ★ 3.0
Macross FRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Sword Art Online IIRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
Saga of Tanya the EvilRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
DARLING in the FRANXXRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 3.5