Movies
Ratings
516- The TerroristRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
The Harmonium in My MemoryRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Lethal Weapon 2Rated ★ 3.0
In the Realm of the SensesRated ★ 2.0
The Last of the MohicansRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
Air DollRated ★ 1.0
I, RobotRated ★ 4.0
Only YesterdayRated ★ 4.0
Moby DickRated ★ 3.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
Jurassic Park IIIRated ★ 3.5