Movies
Ratings
310
The Age of ShadowsRated ★ 4.0- HarbinRated ★ 3.5
- I, The ExecutionerRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0- HeroRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
OasisRated ★ 2.0
A Simple FavorRated ★ 3.0- Yaksha: Ruthless OperationsRated ★ 2.5
Roman HolidayRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 3.0
Sing 2Rated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5