Movies
Ratings
296
WickedRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0- The World of LoveRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0- Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
- Inside the Mind of a CatRated ★ 3.0
- Trainwreck: The Cult of American ApparelRated ★ 4.0
- The Pez OutlawRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.5- Trainwreck: Poop CruiseRated ★ 3.5
- Elisabeth: The Musical LiveRated ★ 3.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
- The Accidental TwinsRated ★ 3.5
Mona Lisa SmileRated ★ 4.5- Pompeii: Secrets of the DeadRated ★ 3.0
- The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
FlowRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.0