Titles you rated
Inherent ViceRated ★ 3.5
Licorice PizzaRated ★ 4.0
Game NightRated ★ 3.0
ConfessionRated ★ 2.0
Short CutsRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 2.0
The Pale Blue EyeRated ★ 3.0
AlonersRated ★ 3.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5
Movie 43Rated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
AliceRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.0
ManhattanRated ★ 4.0