Movies
Ratings
2041- The People UpstairsRated ★ 2.5
Us and ThemRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 2.5- BugoniaRated ★ 4.0
- The Woman in the White CarRated ★ 2.5
- Hi.5Rated ★ 2.0
TerrifierRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
ThesisRated ★ 3.5
HimizuRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5- No Other ChoiceRated ★ 3.5
- Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 2.0
- Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
MisericordiaRated ★ 4.0
The VisitRated ★ 3.5- Wall to WallRated ★ 2.5
Naked Gun 33 1/3: The Final InsultRated ★ 4.0
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 4.0
Shot CallerRated ★ 3.5