Titles you rated
The SubstanceRated ★ 4.0- Wall to WallRated ★ 2.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0- Two Distant StrangersRated ★ 2.0
- Rebel RidgeRated ★ 3.0
- ManodromeRated ★ 2.5
- RebirthRated ★ 2.5
The HuntRated ★ 3.0- It's What's InsideRated ★ 4.0
- Don't MoveRated ★ 2.5
A Serbian FilmRated ★ 0.5
A Better TomorrowRated ★ 4.0- Leave the World BehindRated ★ 3.5
BarbarianRated ★ 3.0- Night FliersRated ★ 3.0

AftersunRated ★ 4.5
Speak No EvilRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
DownrangeRated ★ 2.0