Titles you rated
KOKUHORated ★ 0.5
Zootopia 2Rated ★ 5.0- Funky Freaky FreaksRated ★ 0.5
- En Route ToRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 5.0
Babanbabanban VampireRated ★ 3.5
Raya and the Last DragonRated ★ 5.0
Turning RedRated ★ 4.5
To the Forest of Firefly LightsRated ★ 5.0- KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0- Mistress DispellerRated ★ 2.5
- At the ParkRated ★ 0.5
- Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 5.0
- Carry OnRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 4.5