Movies
Ratings
299
Inglourious BasterdsRated ★ 2.5
Die Hard 2Rated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
SwiriRated ★ 4.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 3.5
Sex Is Zero 2Rated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 4.0