Movies
Ratings
51
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0- A LoveRated ★ 1.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
MossRated ★ 0.5
I Am SamRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 2.5
Ocean's ElevenRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 1.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 2.0