Movies
Ratings
350
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 5.0
The Polar ExpressRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
The MimicRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
The Case of Hana & AliceRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 4.5
FrankRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.5
Born to Be BlueRated ★ 4.0
One Way TripRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 3.5