Series
Ratings
13- Dune: Prophecy Season 1Rated ★ 5.0
- ShōgunRated ★ 3.5
- One DayRated ★ 3.0
The OfferRated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 3.5- Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
- The ChairRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 3.5- Mrs. AmericaRated ★ 5.0
- MessiahRated ★ 3.5
- Inside the Real NarcosRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 1.0