Titles you rated
- Persona: SulliRated ★ 4.0
- PersonaRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.5
The Wizard of OzRated ★ 3.5- MaterialistsRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5- Wall to WallRated ★ 3.0
- Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
- The True-taste ShowRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Spring Bears LoveRated ★ 5.0
GagarineRated ★ 3.5
MaXXXineRated ★ 4.0
Nine 1/2 WeeksRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 4.0
OasisRated ★ 4.0
Family TiesRated ★ 3.5- The House of UsRated ★ 3.0
Lost HighwayRated ★ 4.5