Movies
Ratings
560
CloverfieldRated ★ 3.5- Justice League: The Flashpoint ParadoxRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.0
King of ComedyRated ★ 3.0
The God of CookeryRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 3.0- A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 2.5
Kick-AssRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.5
Batman ReturnsRated ★ 3.5
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1Rated ★ 4.0
Batman: The Dark Knight Returns, Part 2Rated ★ 4.0
Outrage BeyondRated ★ 4.0
Swordsman III: The East Is RedRated ★ 3.0
The Scent of LoveRated ★ 4.5