Movies
Ratings
347- I, The ExecutionerRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 4.0- UprisingRated ★ 4.0
PhantomRated ★ 1.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0- LeoRated ★ 4.0
UpgradeRated ★ 4.5
ReboundRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Call Me ChihiroRated ★ 3.5
DAEMUGARated ★ 2.0
Men of PlasticRated ★ 2.0
The Night OwlRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
ConfessionRated ★ 4.0
The Policeman's LineageRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 4.5- God's Crooked LinesRated ★ 4.0

HuntRated ★ 4.0