Movies
Ratings
827
AftersunRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 4.5
- The UglyRated ★ 4.0
- Nobody 2Rated ★ 3.5
- CobwebRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Licorice PizzaRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0- The MatchRated ★ 3.0
A Complete UnknownRated ★ 4.0