Titles you rated
Rush HourRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0