Movies
Ratings
84
TwentyRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5