Movies
Ratings
379
Green BookRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Le ChefRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
BluebeardRated ★ 2.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0